We wnętrzach spędzamy większą część swojego życia. Przedmioty jakimi się otaczamy, przestrzeń w jakiej przebywamy, wpływa na nasze samopoczucie i to, jak funkcjonujemy każdego dnia.

Frank Lloyd Wright porównał dom do skomplikowanej mechanicznej podróbki ludzkiego ciała. Sama struktura domu przypomina tkankę komórkową. Wnętrza generalnie mają dwie tendencje: albo są wciąż głodne albo przeładowane. Podobnie jak przy naszych organizmach, tak przy wnętrzach całe życie majstrujemy i coś poprawiamy. Jeśli oddamy się w ręce specjalistów organizm zaczyna funkcjonować tak, jak powinien. Podobnie rzecz ma się z wnętrzem.
Dla nas, projektantów, najważniejszą rzeczą jest stworzenie dobrze funkcjonującej bazy, dopasowanej do stylu życia mieszkańców. Funkcjonalność nie powinna wykluczać piękna i oryginalności, powinna ułatwiać prace nad podkreśleniem charakteru wnętrza i jego użytkowników.

Marka REBelle.concept narodziła się w 2016 r. Prezentujemy trochę buntownicze i niekonwencjonalne podejście do projektowania. REBelle jest połączeniem silnego męskiego charakteru, surowych industrialnych klimatów z kobiecym pierwiastkiem piękna i subtelności.

Kim jesteśmy? Iza i Jarek, najlepsi przyjaciele i małżeństwo od 2012 roku. Architekt i projektant wnętrz oraz inżynier, złota rączka, który nie tylko ma świetne pomysły, ale też pomaga realizować jej najbardziej szalone wizje projektowe.