Oferta

Oferujemy usługi projektowe związane z architekturą i aranżacją wnętrz prywatnych, komercyjnych i publicznych oraz stoisk targowych i wystaw. Zajmujemy się projektowaniem mebli i oświetlenia. Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie zakupu nieruchomości.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Oferta REBelle.concept obejmuje współpracę w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych. Naszym celem jest świadome tworzenie przyjaznej i oryginalnej przestrzeni służącej jej użytkownikom. Pamiętając, że konkretna przestrzeń jest miejscem funkcjonowania człowieka, to jego potrzebom i oczekiwaniom podporządkowujemy kierunki działań projektowych. Każdy projekt jest wyzwaniem i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie by jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta.

KONSULTACJE

REBelle.concept jest również firmą oferującą konsultacje z zakresu aranżacji i zakupu nieruchomości. Jeśli planujesz kupić dom lub mieszkanie i zastanawiasz się czy wybrałeś dobry projekt lub sam urządzasz wnętrze, ale potrzebujesz dodatkowej inspiracji i odpowiedniego ukierunkowania, ta oferta jest skierowana do Ciebie.

HOME STAGING I ZMIANA WIZERUNKU NIERUCHOMOŚCI

Serwis związany z metamorfozą nieruchomości jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zmiany wyglądu wnętrza bez przeprowadzania generalnego remontu.

PROJEKTY OŚWIETLENIA, RENOWACJA I PROJEKTOWANIE MEBLI

Marka REBelle.concept oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania mebli i oświetlenia.
Większość renowacji i projektów wykonujemy sami lub we współpracy z najlepszymi fachowcami. Każdy z produktów zamieszczonych na stronie to efekt wielu godzin pracy i zaangażowania, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

WYPOŻYCZANIE

Oferujemy usługę wypożyczania naszych lamp na plany filmowe, przedstawienia teatralne, sesje zdjęciowe lub wystawy i ekspozycje.
Orientacyjnie, cena wypożyczenia na mniej niż 4 dni to 20% wartości i kaucja w wysokości 80% wartości.
W przypadku wypożyczenia na dłuższy czas – cena do ustalenia.
W przypadku reklamy naszego studia-cena podlega negocjacji.

Zapraszamy do współpracy.